להזמנה 052-674-2390

גימור בניה קלה עם המקצוענים!

  • בנייה ובנייה קלה – אנחנו עושים הכל בשבילך עד הכניסה לבית החדש.
  • בנייה קלה בשיטה משתלמת לטווח הקצר וגם הממושך.
  • ליווי אישי להשגת סוג 4
  • הצעות מחיר והכל מבית עסק מיועץ וגם מומחה.
  • תקבלו עסקאות בעלות זולה בהסכם שנקבע מראש
  • צוות מומחה כמו גם מיומן איתך לאורך כל הדרך
  • בית בטכניקת בנייה קלה נמצא במרחק שיחת טלפון
  • בנייה חסכונית וידידותית לסביבה במהירות

 

בנייה קלה מה זה בכלל?

על פי התקנה, לא בכל בניין ניתן לבצע שיפור מבנה. קבלת היתר בנייה להשבחה בהחלט תילקח בחשבון על ידי הרשויות בהקפדה על מצבים:

כאשר בפועל לא נוצלו מלוא זכויות הבנייה החוקיות בנכס המגורים – לפני בנייה ובנייה של כל סוג של בית או בית, מתקבל אישור בנייה מוועדת התכנון האזורית וכן מוועדת הבנייה והבנייה. אם בעת הבנייה לא נעשה שימוש בכל המיקום (או בזכויות אחרות), ניתן במועד מאוחר יותר לבקש שישמשו לתוספת בניה ובניה.

עדכון תכנית בניין עיר – כאשר מתעדכנת אסטרטגיית מבנה העיר (תכנית בניין עיר), מאושרות זכויות נוספות לבנייה.

אזור פתרון – ניתן להוסיף בנייה נוספת כאשר מדובר במיקום פתרון. אזור שירות מוגדר כאחד מהבאים: מרתף (בערך 2.5 מטר גובה), מחסן, חניה לרכב, אזור כביסה, חדר או שטח המשמש לאחסון וגם הליך כגון אזור אשפה או חלל מכשירי חימום מים.

שיפור ממ"ד – לאחר מלחמת המפרץ, הוקם חוק המתאר את ממ"ד כמקום פתרון וגם מטרתו היא להניע בעלי בתים וגם בתים להכניס ממ"ד למגורים או לנכס מסחרי. בהתאם לתקנה, ניתן היה לכלול ממ"ד (מקום מוגן למגורים) לכל בית או בית, גם אם מיקומו אינו כלול באחוזי הבנייה המותרים לבניין.

בנייה קלה מה זה בכלל?

בנייה קלה היא רעיון המתאר בנייה מהירה וחסכונית המזוהה על ידי בניית מבנים תוך התחשבות באיכות הגבוהה ביותר של האווירה, בעלויות נמוכות ובזמן קצר.

 בנייה בגלובוס המתועש של היום, בכדור הארץ ספציפית, נחשבת להיבט מהותי התורם לעלייה מתמדת בצריכת החשמל וכן לזיהום אוויר לאורך כל שנות חיי המבנים במדינות מתפתחות. חושבים על ייצור חומרים בסיסיים לבנייה, על פעילות הבניין עצמה, תפעול ותחזוקה חוזרת. לכך תורמת האמת שחלק גדול מאוכלוסיית הגלובוס מתגורר במקומות עירוניים, יותר מתמיד לפני ברקע הגלובוס. ברור לגמרי היכן המציאות הללו גורמת לשוק הבנייה להשתנות ולחתור לאיתור פתרונות שיבטיחו את הטיפול בסביבה בטווח הארוך, הן מבחינה פיננסית והן מבחינה חברתית. בגלל קצב השינויים המתרחשים ברחבי העולם, ברור שכאשר אוכלוסיית הגלובוס גדלה מדי יום ולכן גם האוכלוסייה המתגוררת במקומות עירוניים גדלה, אין לנו את הדלוקס של הרבה זמן וגם זה מתבקש להתחיל עושה את ההתאמות כרגע. יש צורך למצוא אפשרויות חכמות, חסכוניות, אמינות ומהירות עבור גישת הבנייה לעבודה וגם למגורים. בנייה ובנייה ידידותית לסביבה היא שירות נבון עם יתרונות רבים על פני בנייה טיפוסית וכן מאפשר מעבר מיידי לפעילויות שעוזרות לנו לשמור על הסביבה ובו בזמן לחסוך לנו כסף וזמן. בבנייה אקולוגית המטרה היא לאתר פתרונות לחיי היום יום במקום מגורים או עבודה וגם עם חזון לעתיד הרחוק יותר. בנייה קלה מצריכה צמיחה טכנולוגית וגם גישה שונה מהבנייה השמרנית שאנו רגילים אליה במרדף שלנו למצוא אפשרויות וכן להגביר את התשלום של מגזר זה לטובת כולם. עבודות המשולבות בבנייה קלה אמורות לעבור מבחן שמראה טכניקה גאונית למציאת פתרונות עמידים, לנצל את הניסיון המתרחב בתחום כדי להופיע גבולות בשטח וגם להיכנס במהירות לשוק. נבנות עבורם תפיסות עולם ככל שהשטח גדל, בכל הנוגע לפריסה, שילוב מוצרים שונים, פיתוח מערכות מכניות מתקדמות, שיפור כמו גם התאמת נהלים, תכנון סביבתי ונוף, ניצול מיטבי של משאבים. לצד כל מה שיש, יש לעמוד בהתקדמות, לגלות ולהפיק לקחים ממשימות קיימות, להעביר הבנה, מידע לגבי משימות, השכלה, שיטת ולימוד התורה, מה שנקרא בנייה קצרה – פשוטה.

סוגי בנייה קלה

קיימת המון פתרונות לסוגי בנייה שונים הנה מספר קטן של דוגמאות