להזמנה 052-674-2390

הובלות לכל חלקי הארץ

הובלת מכולות

צריכים הובלת סחורה? קבוצת א.נ.י הובלות ומנופים בע"מ עובדת עם מכולות וקונטיינרים מכל הסוגים. אנחנו מבצעים הובלות בכל רחבי הארץ, ממטולה עד אילת כולל יהודה ושומרון. ההובלה מתבצעת באמצעות משאית עם מנוף זרוע.

הצוות של קבוצת א.נ.י בע"מ כולל את העובדים הטובים והאמינים ביותר בשוק, כך שתקבלו את השירות המהיר, המקצועי והבטוח ביותר.

הובלת ציוד בניין

צריכים חברת הובלות עם מנוף המובילה ציוד בניין? האנשים שלנו מנוסים, מקצועיים ותמיד מספקים במהירות ובמחירים המשתלמים ביותר בישראל.פנו אלינו להצעת מחיר.

הובלת מבנים ניידים

אנו מעבירים מבנים ניידים בזהירות ומשתמשים במשאית מנוף וציוד בהתאם לגודל ולצרכים. זה מבטיח שהבניין שלך יהיה בטוח במהלך המעבר. .

מעבירים מבנה נייד? מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.

הובלת מטענים כבדים

עם קבוצת א.נ.י הובלות ומנופים בע"מ, כל פרוייקט הוא אפשרי. אצלנו תקבלו שירות הובלת ציוד ומטענים כבדים במיוחד שלא ניתן להובילם במכולה רגילה. המחירים סברים ללא תחרות ושירות אמין. חשוב לנו על השקט הנפשי שלכם, כך תתעסקו בדברים החשובים.

הובלת עצים

אנו פועלים בכל תחומי ההובלה וההעברה של עצים, בין אם מדובר בעץ לתעשייה ובין אם מדובר בעותקים של צמחים חיים. למעלה מ-30 שנות ניסיון הופכים את קבוצת א.נ.י חובלת ומנופים בע"מ למובילה בתחומה, ואין ספק שאם אתם מעוניינים בהעתקה נקייה ומדויקת באמצעות מנופים, תוך שמירה על שורשים, העמסה תקינה ומינימום נזק לעצים או לרצפה. – אנחנו יכולים לעזור צור איתנו קשר לפרטים נוספים.

העברת מפעלים

אתם צריכים להעביר מפעל בקרוב? מנו מאמינים שכבר כואב לכם הראש מכל הפרטים הקטנים שצריך לדאוג להם. מסיבה זו, כשאנחנו מעבירים מפעל, משרד או כל מרכז תעשייתי אחר, חשוב שיהיה מנהל עבודה שידאג לסגור את כל הפינות ויפטור את בעל הפרויקט מהצורך להתעסק בזוטות במקום בדברים המהותיים.

כמובן שאסור להתפשר על חברת הובלות שנותנת אחריות מלאה על העבודה, כמו א.נ.י הובלות ומנופים בע"מ, כדי שתוכלו לישון בשקט עד לרגע סיום הפרוייקט.

עדיין דואגים? תוכלו לקבל המלצות רבות של מאות לקוחות שמחים ומרוצים, מתוך ותק של כ-25 שנה בתחום ההובלה והמנופים.